🌹بسمه تعالی🌷
أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنی‏ وَ فُرادی (سبأ۴۶)

اطلاعیه📝

 

 

"ثبت نام خادم الشهداء"

🌱

🔶🔶شرایط ثبت نام :

ثبت نام برای همه داوطلبین شامل هر سن و مدرک تحصیلی و شغلی آزاد می باشد

فقط در هر برنامه بر اساس شرایط و ضوابط برنامه اعزام می شوند.

  تایید دو نفر معرف (یا یک معرف) روحانی یا پاسدار یا معتمد محلی (فرم مربوطه را پس از ثبت نام، از صفحه شخصی خود در سایت دریافت و بعد از تکمیل، هنگام فراخوان جهت انجام مصاحبه تحویل نمائید.)
  انجام مرحله مصاحبه و گفتگوی حضوری(داوطلبینی که قبلا پذیرش شده اند، نیاز به مصاحبه مجدد ندارند. با مراجعه به قسمت «نتیجه گزینش» در صفحه شخصی خود در سایت از نتیجه مصاحبه مطلع شوید)

داوطلبین گرامی بایستی تمامی اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام را به طور کامل و صحیح تکمیل نمایند.

نکات مهم👇

۱_ثبت نام جدید صرفا از طریق سامانه خادمین به آدرس khademin.koolebar.ir صورت می گیرد

 

۲_جهت ورود به سامانه حتما از مرورگر فایر فاکس یا کروم استفاده نموده و با مرورگرهای دیگر وارد سامانه نشوید.

 

 ۳_در صورت بروز مشکل به آیدی https://eitaa.com/Yaghishodam پیام بدید.

 

۴_خادمینی که قبلا در سامانه ثبت نام نموده اند نیازی به ثبت نام جدید نمی باشد.

 

۵_خادمینی که قبلا ثبت نام شده اند، حتما مجددا وارد سامانه شوید،اطلاعات شخصی و اطلاعات تکمیلی خود را تکمیل و بروز نمایند.(تصویر خادم/فرم معرف و ...)

 

۶_پس از اتمام ثبت نام در صفحه شخصی تان اطلاعیه جهت مصاحبه حضوری ارسال خواهد شد، عدم حضور در مصاحبه، پرونده خادمی راکد خواهد شد.

 

🔶برنامه های کمیته خادمین شهدا:
1- طرحهای ملی:
طرحهای ملی شامل کلیه برنامه هایی که از طرف کمیته مرکزی خادمین شهدا ابلاغ می شود. (برنامه هایی از قبیل اعزام خادمین شهدا به راهیان نور جنوب و یا اعزام خادمین به راهیان نور غرب و جنوب و شمال غرب و ... که به صورت متمرکز، تبلیغات و اطلاع رسانی می شود که مسئولیت و متولی اجرای آنها کمیته مرکزی خادمین شهدا به کمک و همیاری کمیته های خادمین در استان ها می باشد.)
2- طرحهای استانی:
طرحهای استانی نیز توسط کمیته های استانی تعریف و اجرا می گردد. (طرحهایی از قبیل اعزام خادمین شهدا به اردوگاههای استانی در طول سال، اعزام خادمین شهدا به اردوهای جهادی راهیان نور، برگزاری یادواره ها و مجالس شهدا، مراسمات تشییع شهدا، غبارروبی مزار شهدا، تجمعات و مجالس…